O mnie

 

Nazywam się Radosław Krawczyk. Urodziłem się w 1973 roku w Prudniku. Fotografia interesowała mnie odkąd sięgam pamięcią czyli dzieciństwa. Pierwszy aparat znaleziony w domowych „rupieciach” to Ami66. Pomimo że był prawdziwy, dla mnie posłużył jako zabawka. Dopiero otrzymany jako prezent podczas pierwszej Komunii Świętej – rosyjski produkt o nazwie VILIA uwiecznił pierwsze chwile na negatywach. Moja pierwsza poważna przygoda z fotografowaniem zaczęła się w drugiej połowie lat 80 tych. W tym też czasie – pomimo młodego wieku – wykonywałem już zdjęcia na wszelkich imprezach szkolnych, a także zdjęcia ślubne i komunijne.  W tamtym okresie posiadałem już własną ciemnie w której królowała fotografia czarno-biała. Pomimo upływu lat – ciemnia nadal jest w moim posiadaniu. 

Oprócz zajęcia prezentera dyskotekowego (dj-a) we wspaniałych latach 80-tych – fotografia była moją największą pasją. Na początku lat 90 trafił się krótki epizod z videofilmowaniem, lecz dostępny na ryku w tych czasach sprzęt posiadał pewne ograniczenia, i możliwości tworzenia wysokiej jakości filmów była ciężka do uzyskania. Druga połowa lat 90 to praca we własnej firmie informatyczno-reklamowej, możliwość poznania wymagań klientów i ich oczekiwania. W tym okresie fotografia przewijała się w wielu zleceniach co pozwoliło być na bieżąco z coraz nowszymi trendami w sprzęcie jak i wdrożeniu fotografii  cyfrowej.

Do każdego ze zleceń podchodzę indywidualnie, bez szablonów czy „gotowców”. Jeżeli macie jakieś własne pomysły lub wizję zdjęć lub filmu z Waszego ślubu również chętnie podejmę się realizacji takiego zlecenia. Staram się aby każdy film miał swój niepowtarzalny styl, a wykonane zdjęcia były oglądane z uśmiechem na twarzy. Zapraszam do galerii, gdzie można zobaczyć tylko małą cząstke wykonanych przezemnie prac.

Dla zagorzałych tradycjonalistów – jestem w stanie wykonać całą sesje zdjęciową na klasycznych negatywach.
Do dziś – pomimo iż „cyfra” rządzi – nadal korzystam z aparatu klasycznego na negatywy.    

Od 20 lat dzielę się tym doświadczeniem ze swoimi klientami, sprawiając im prawdziwą radość.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.

Pracuje głównie na terenie południowej części kraju, ale jeżeli tylko chcesz – dojadę wszędzie !